Haberler

SONER OLGUN DAN STADYUM KONSERİ

SONER OLGUN DAN STADYUM KONSERİ

guvenuzman

Ağustos 4th, 2015

Yorum yapılmamış

Soner Olgun Merit Park Otelin eğlence merkezi LEMON PARK da her hafta olduğu gibi cumartesi günü sevenleriyle buluştu. Her geçen gün artan hayranları yüzünden konser LEMON PARK da yapıldı ve sanatçı yeni mekânda yine sevenleriyle buluştu deniz kenarında muhteşem Akdeniz akşamında LEMON PARK Soner Olgun müdavimleri ile doldu taştı. Anadolu Ateşinin muhteşem sahne şovundan sonra Lemon Parka Soner Olgunu dinlemeye gelen misafirler 2000 kişilik mekanda adeta stadyum konseri havasını yaşadılar. Yeni albümünden YAKARIM YAĞMURLARI adlı şarkıyı seslendiren sanatçı büyük beğeni topladı.

Her zaman olduğu gibi geçmişten bugüne dillerden düşmeyen eserleri seslendiren Olgun geniş repertuarı ile dinleyenlere kimi zaman duygu dolu anlar yaşattı. Kimi zamanda eğlencenin doruklarına ulaştırdı.

Her anı birbirinden güzel geçen konserde Soner Olgun ve eşinin muhteşem düetleri eğlenceyi romantizmin doruklarına taşıdı. Sanatçı ve ekibinin bir an olsun düşmeyen enerjisi ile yine bir SONER OLGUN klasiği yaşandı ve konser aralıksız sabah 03.00 e kadar devam etti.  Ünlü Sanatçı sergilediği Performansı ile izleyenlerin takdirini topladığı programı ile Her Cumartesi akşamı Merit Park OTEL, LEMON PARK da sahne alacak

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Menu Title
%d blogcu bunu beğendi: